powered by Agones.gr - livescore

Παρασκευή

ΕΟΚ-ΕΚΑΣΧ:Μπάσκετ Πρόγραμμα αγώνων 11-16/3/17

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
11/3/17 20.00 ΚΛ.ΤΡΙΓΛΙΑΣ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ 17.10 – ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ
11/3/17 17.00 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
11/3/17 19.00 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ -ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
11/3/17 20.00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
11/3/17 18.00 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΑΟΝ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ B
12/3/17 19.15  ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΕΤΟΙ ΟΡΜΥΛΙΑΣ -ΞΕΡΞΗΣ
16/3/17 19.00 ΚΛ.ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ B-ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

12/3/17 13.00 ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΑ-ΙΕΡΙΣΣΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 0-0 α.α.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
11/3/17 15.00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ-ΜΟΥΔΑΝΙΑ
12/3/17 14.30 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ-ΣΙΘΩΝΕΣ
13/3/17 19.00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΣΙΘΩΝΕΣ-ΜΟΥΔΑΝΙΑ
14/3/17 19.00 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ- ΣΙΘΩΝΕΣ
14/3/17 19.00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΜΟΥΔΑΝΙΑ
16/3/17 19.30 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΙΕΡΙΣΣΟΣ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ
12/3/17 17.00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΣΙΘΩΝΕΣ-ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
12/3/17 14.30 ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΡΝΑΙΑ
Διαιτητές – Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (12/3, 22η αγωνιστική)
2ος Όμιλος
Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Φίλιππος Βέροιας Ελευθεριάδης-Ξέρας (Σακελλαρίου)
Αγ. Παύλου 17.00 Ευρώπη-Πιερικός Αρχέλαος Παπαγερίδης-Ντούρας (Μήτσιους)
Αγρινίου 16.00 Αγρίνιο-Στρατώνι Ρίζος-Νάστος (Μάρκου)
Γέφυρα 17.00 Γέφυρα-Καστοριά Γερακίνης-Φακίτσας (Παραλικίδης)
Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Ερμής Αγιάς Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ. (Τζιοπάνος)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Χαρίλαος Τρικούπης Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Πολυχρονίδης)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-ΧΑΝΘ Τσιρτσιμάλης-Σιταρίδης (Παπαγεωργίου)
Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξ.-Καρδίτσα Τσοκόλης-Δαμίγος (Σαλικίδης)

 Γ’ Εθνικής Ανδρών ( 12/3)
 4ος Όμιλος
Ν. Μουδανιών 18.00 Ν. Μουδανιά-Αν. Ακτής Ζέφυρος 02 Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ. (Θωμόπουλος)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Αγ. Βαρβάρα Σαρακενίδης-Λαδάς (Λαδόπουλος)
Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβ.-Χαλκηδόνα Παπαγεωργίου-Εκιζόγλου (Μπρίγκας)
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Μαντουλίδης Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γκουρτζελίδης)
Νεάπολης 18.00 Νεάπολη-Ίκαροι Σ. Κέτουλας-Δολγύρας (Φωτιάδης)
Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Παναθλητικός Παπαδόπουλος Χ.-Αγραφιώτης Ιωάν. (Παπαδόπουλος Ν.)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΜΓΣ Κομοτηνής Φούτζηλας-Λουλουδιάδης (Γιαβρής)